Mūsų komanda

slicKroxvertėjas, redaktorius, vertimo patikra,

Laba, štai ir ištiko mano valanda, kai reikia prisistatyti taip visų pamėgtame naujame bloge. Tikiuosi jis bus taip pat puikiai pildomas, atnaujinamas ir tvarkomas, kaip ir noras jį sukurti. Kas liečia mano indėlio verčiant anime iš anglų ir rusų kalbų, tai pagrindinės to priežastis yra paprastos, noras plačiau apšviestir supažinti bet kokio amžiaus Lietuvos piliečius apie gerą, išskirtinią ir originaliąją anime pusę. Taip pat nepagailėjau tam dalį savo laiko, nes norėjau patobulint savo kalbų žinias. Didžiausią įspūdį palikęs anime? Na… čia sunkus atvejis, bet Top5 tikriausiai būtų: Texhnolize, Nodame Contable, Ergo Proxy, Eureka7, Berserk ir t.t… A, taip, aš vardu Denisas, trumpai Denis. Plačiau…

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/253483_1369179206515_4401363_n.jpgHellsing Loververtėja, vyr. redaktorė

Sveiki, esu Sida iš Klaipėdos. AZ komandoje šiuo metu atlieku vertėjos bei vyriausiosios redaktorės darbą. Kaip matyti, atlieku juodą darbą vardan mūsų gimtosios kalbos išlaikymo :> Šiuo metu mano verčiamas projektas – “Hellsing Ultimate OVA”. Prie komandos prisijungiau neseniai po jos įkūrimo. Pomėgiai: knygos, katės ir kiti neaiškūs dalykai. Požymiai: kartais pasireiškiantys vampyrizmo simptomai. Favoritas: Alukardas. Muzika: rokas, džiazas, klasika. Kita: nepatartina bendrauti po vidurnakčio.

futari-soul-eater-azsubs

MxM (Futari) vyr. rašybos patikra

Sveiki! Esu Justė iš Kažkur Netoli Jonavos. „Karjerą“ pradėjau kaip AZ komandos redaktorė, vėliau dar įsitraukiau į SielųRijikoProjekto veiklą. Esu velniškai nepakanti stiliaus ir rašybos klaidoms, bet nieko negaliu su savim padaryt, taigi dedu visas pastangas, kad AZ subtitrai būtų malonūs skaityti, be klaidų, nors prisipažįstu, jog kartais net ir aš šį tą pražiopsau. Šiuo metu verčiamas projektas – [SR]“Soul Eater“. AZ-subs dirbau nuo pat šios grupės įkūrimo. Šiek tiek moku japoniškai ir galiu skaityti kanji. Su elektroniniu žodynu. Šiaip gyvenime užsiimu daugeliu neaiškių dalykų: kvėpuoju, vaikštau, galvoju… Mėgstu piešt, animuot ir daug kitokių neaiškių pomėgių turiu. Ypatingi požymiai: ne pagal amžių rimta, bet viduj vis dar maža mergaitė pienėse. Favoritas: Soulas Evansas. Muzika: įvairi.

clipboard02

FreaK’aZvertėjas

Trumpai apie mane, vardas: Algis, amžius: 22 gyvenamoji vieta: Vilnius/Zarasai pareigos: realiam gyvenime Architektas, AZ sub’uose Vertėjas. Pomėgiai: Anime, manga (bet kažkaip tik popierinė) muzika, fotografija, architektūra. Būdo bruožai: storas mėlynakis tinginys. Projektai: ongoing’as Casshern Sins, o taip pat FLCL ir Nepažįstamojo Kardas.

Kypšiusvertėjas

Tikras vardas Vaidas, 17 metų. Šitas keistas čiuvas gyvena Kaune, mokosi 11 klasėj ir dažniausiai stengiasi tingyniauti. Dabar su Izzo verčia Mičiko ir Hana. (Michiko e Hatchin). Išvertęs 9, kolkas nepublikuotas, Tetsuwan birdy decode serijas (kolkas tetsu vertimas stovi). Vertėjas, gramatikas (Word’o pagalba).

Izzovertėjas

Sveiki, Pagaliau prisiruošiau ir pats kažką parašyti nuo savęs. Taigi va štai va: Vardas: Airidas. Gyvenamoji vieta: Biržai/Kaunas. Pareigos: Vertėjas. Pomėgiai: Anime, manga, PC žaidimai, kuriais užsiimu vis rečiau ir rečiau, muzika, nors gal čia ne kiek pomėgis, o jau gyvenimo dalis. Toliau laiko su draugais leidimas, važinėjimas autobusu/troleibusu į niekur ir atgal.Veikla: Studijos, Kurokawa, anime vertimas, dalyvavimas su anime susietoje veikloje, šioks toks, nors kol kas ir labai menkas indėlis bandant platinti anime Lietuvoje. Plačiau…

BiganimefanPradedančioji vertėja

Vardas: Gerda. Mėgstama vieta: kino salė. Gyvenamoji vieta : Panevėžys (nors labiau norėtųsi būti fantazijų pasaulyje). Pareigos : vertėja. Šiuo metu nesėdi prie jokio rimto projekto. Pomėgiai: cosplay, knygų skaitymas, filmų žiūrėjimas, saldainių valgymas. Išskirtinės žymės : akinukai, apgamas ant kaklo. Veikla: mokykla, PanAnime klubo veiklų organizavimas ir dalyvavimas, forumų naršymas. Plačiau apie mane čia.

mariux9999Pradedantysis vertėjas

Sveiki visi, aš mariux9998, tikras vardas Marius, kaip jau supratot. Kadangi esu mažai žinomas A-Zonoje, prisistatysiu: Prie Az-subtitrų prisijungęs gan ilgai, bet nelabai pasižymėjęs, nes esu didelis tinginys, pažadu daugiau, negu padarau. Esu vertėjas, ir tai šį darbą gan tingokai atlieku….. Na pavyzdžiui, apsiėmiau versti Trigun, kolkas esu išvertęs 4 serijas iš 26, kaip tik šiandien grįžo noras grįžti prie vertimo. Jeigu ką, gyvenu Vilkaviškyje, netoli Marijampolės, tai jei norėsit mane pult su degančiais pagaliais, tai atvykit į Vilkaviškį.

Už daugkartinę pagalbą taip pat dėkojame: Rikka, Amidau, Baltas tigras, IronSoldier, Sarunasnet, Lax…

%d bloggers like this: